Kalendarze książkowe

Producent kalendarzy książkowych na 2025 dla firm

Kalendarze książkowe pomagają nam w dotrzymywaniu ważnych terminów oraz nie pozwolą zapomnieć o ważnych spotkaniach. Jednym słowem kalendarze książkowe są niezawodną formą doskonałej organizacji, która sprawia, że praca staje się płynna i efektywniejsza. Jako uznany producent kalendarzy książkowych, posiadamy duży nakład gotowych terminarzy, które są dostępne od ręki. Dajemy również możliwość spersonalizowania kalendarza książkowego wg gustu i potrzeb.

Kalendarze książkowe 2025

Standardowe lub skórzane – proponujemy w formatach A4, A5, B5, B6. Dzięki bogatemu doświadczeniu, które jako producent kalendarzy książkowych zdobyliśmy przez lata, jesteśmy w stanie zaproponować klientom kalendarze skórzane cechujące się oryginalną stylistyką i doskonałą jakością. Jeśli lubisz prostotę wykonamy dla Ciebie kalendarz w oprawie jednolitej, ale jeśli chcesz, aby Twój kalendarz nabrał charakteru, proponujemy oprawę łączoną.

Prestiżowe skórzane kalendarze książkowe 2025

Dla tych, którzy chcą, aby ich kalendarz nabrał elegancji, oferujemy jako producent i dostawca kalendarz książkowe w oprawie ze skóry naturalnej. Elegancji kalendarzowi skórzanemu może również dodać chamois, zastępując kolor biały. Twój skórzany kalendarz może posiadać registry drukowane lub wycinane. Wycięte registry w książkowych kalendarzach skórzanych pozwalają nam na łatwiejsze poruszanie – szybkie znalezienie szukanego miejsca.

Kalendarz książkowy na 2025 z wklejką

Kalendarz książkowy oprócz tego, że jest wspaniałym narzędziem pracy, dzięki wklejce stanie się również skuteczną formą reklamy Twojej firmy oraz zadba o jej wizerunek. Pozostałe opcje, które pozwolą zindywidualizować Twój kalendarz to: możliwość dowolnej treści i grafiki na wstążce, umieszczenie na gumce stylowej blaszki, którą możemy oznakować logotypem Twoje firmy, metalowe narożniki, które skutecznie ochronią kalendarz przed zniszczeniem, możliwość przeszycia. Jesteśmy producentem zarówno klasycznych skórzanych kalendarzy książkowych, jak i terminarzy reklamowych, które oferujemy w układzie dziennym, tygodniowym oraz w wielu różnych formatach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą DMR– producenta kalendarzy książkowych.

SPECYFIKACJA
  • Format

  • Układ

  • Oprawa