Nasze marki

Girit Group to lider  z 11 letnim doświadczeniem działający w branży gadżetów reklamowych. W naszej bazie znajduje się ponad 50 000 gadżetów gotowych to obrandowania logo firmy. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie oznakować produkty […]

Girit Group to lider  z 11 letnim doświadczeniem działający w branży gadżetów reklamowych. W naszej bazie znajduje się ponad 50 000 gadżetów gotowych to obrandowania logo firmy. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie oznakować produkty promocyjne każdą dostępną techniką. Znajdziesz u nas zarówno kubki termiczne, które dla Ciebie oznakujemy jak i również, odzież reklamową, długopisy metalowe z grawerem, bidony z nadrukiem, gadżety technologiczne, artykuły biurowe ze znakowaniem, czy smycze reklamowe. Uruchomiliśmy platformę B2B aby w komfortowy i szybki sposób zrealizować Twoje zamówienie. Wejdź już teraz do świata gadżetów i zbuduj z nami wizerunek swojej firmy!


Odwiedź girit.pl

Sacotorby to wiodący producent toreb reklamowych w Polsce. Mieliśmy przyjemność współpracować z ponad 5 tysiącami kontrahentów z sektora publicznego. Cały czas rozwijamy się  wprowadzając nowoczesną technologie, która optymalizuje oraz przekłada się na doskonałą jakość produktów.  Nasz nowoczesny park maszyn zapewnia profesjonalny nadruk, spełniający oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Jak słusznie można zauważyć my naprawdę kochamy to co z budowaniem wizerunku Twojej firmy związane i robimy to z największą przyjemnością.

Odwiedź Sacotorby